Wracamy do życia

Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy współpracować, aby wszyscy mogli wrócić bezpiecznie do pracy tak szybko, jak to możliwe. Na całym świecie dzielimy się pomysłami, najlepszymi praktykami i opracowujemy produkty, które pomogą Ci się poruszać w nowej rzeczywistości.

Zapytaliśmy fanów, co myślą o powrocie wydarzeń na żywo.

93%

fanów powróci na wydarzenia na żywo

81%

Fanów spodziewa się zwiększonych zasad sanitarnych oraz stacji dezynfekcji rąk na miejscu wydarzenia

67%

fanów planuje brać udział w takiej samej lub większej ilości wydarzeń na żywo
Źródło: Ticketmaster Poland-CV-research

Wirtualna rzeczywistość

Wydarzenia, w których fani mogą uczestniczyć i wchodzić w interakcje online.

Live Streaming

Wydarzenia na żywo transmitowane online na całym świecie.

Bezpieczna odległość

Wydarzenia na żywo, ale z ograniczeniem odległości między uczestnikami.

Wydarzenia samochodowe

Wydarzenia na żywo, w których fani biorą udział oglądając wydarzenie ze swojego pojazdu.

Raportowanie w czasie rzeczywistym

Masz możliwość stworzenia niezliczonej ilości raportów, które łatwo dostosujesz pod własne potrzeby. Pobierz dane dotyczące sprzedaży biletów, śledź aktywność swoich klientów na stronie. Wszystkie dane mogą być pobierane w czasie rzeczywistym lub możesz zaplanować...

czytaj dalej

Przydziel fanom czas wejścia na wydarzenie

W przypadku przepisów dotyczących dystansu społecznego ważne jest, aby kontrolować napływ ludzi na wydarzenie. Przydzielenie fanom przedziału czasowego na wejście na wydarzenie może pomóc uniknąć niepotrzebnych kolejek, skrócić czas oczekiwania w kolejce i pozwolić...

czytaj dalej
Jeśli zdecydujesz się na organizację wydarzenie na żywo, możemy pomóc zwiększyć bezpieczeństwo zarówno uczestników, jak i personelu. Nasze narzędzia mogą pomóc w planowaniu, monitorowaniu i zmianie przepływu osób przybywających na miejsce.
Posiadanie informacji o tym kto bierze udział w wydarzeniu  jest ważne i może stać się obowiązkowym elementem podczas organizacji imprez masowych. Bilety mobilne są kluczowym narzędziem, których potrzebujesz w nowym środowisku wydarzeń na żywo.
Wspieranie i ochrona fanów jest jednym z naszych głównych priorytetów. Posiadamy narzędzia i systemy, które pomagają Twoim fanom w bezpiecznym zakupie biletów i uczestnictwie w wydarzeniach.
Skontaktuj się z nami w sprawie powrotu do wydarzeń na żywo już dziś.