Centrum medialne

Komunikaty prasowe

GKS Tychy łączy siły z Ticketmaster

Z przyjemnością informujemy, że GKS Tychy wybrało Ticketmaster jako oficjalnego dystrybutora biletów. GKS Tychy umożliwi swoim kibicom zakup biletów indywidualnych oraz karnetów na wszystkie mecze ich drużyny w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligii w sezonie 2020/2021. Obecny Mistrz Polski, ...

5 sposobów na zminimalizowanie kontaktu na Twoim wydarzeniu

1. Stwórz plan miejsc, który zapewni bezpieczeństwo fanom Możesz rozstawić siedzenia i sprzedawać w zestawach po 2, 4, 6 lub w dowolnej liczbie. Jeśli masz wydarzenie z miejscami siedzącymi, możesz zarządzać liczbą osób w jednym obszarze, sprzedając bilety w sekcjach. 2. Przydziel ...

FAQ

Czy potrzebujesz wzoru formularza Ticketmaster?

Ticketmaster jest największym na świecie rynkiem sprzedaży biletów i globalnym liderem na rynku produktów i usług związanych z biletami na imprezy na żywo. Dzięki oficjalnym partnerstwom z tysiącami obiektów, artystów, drużyn sportowych, festiwali, centrów widowiskowych i teatrów Ticketmaster przetwarza 500 milionów biletów rocznie w ponad 30 krajach. Ticketmaster jest częścią firmy Live Nation Entertainment (NYSE: LYV).

Szukasz zasobów marki?

Kto ustala ceny biletów?

Cena biletu jest ustalana przez organizatora imprezy.

Ile pieniędzy zarabia Ticketmaster na bilecie?

Ticketmaster nie zatrzymuje nic z ceny biletu standardowego, zamiast tego pobieramy część opłat dodatkowych, aby pokryć koszty prowadzenia naszej działalności. Przychody te wykorzystujemy, aby zapewnić fanom jak najlepsze doświadczenia przy zakupie biletów i wejściu na imprezę.

Co obejmują opłaty rezerwacyjne?

Opłaty te pokrywają jedynie koszty obsługi rezerwacji od początku do końca (stanowi to jedyny generowany przez nas przychód), w tym:

Dystrybucja detaliczna (strony internetowe, call center i obsługa klienta)

Przetwarzanie płatności

Rozwiązania technologiczne (skanowanie osób wchodzących na imprezę)

Realizacja biletów (drukowanie, pakowanie i dystrybucja biletów)

Czy możecie mi powiedzieć, ile biletów zostało sprzedanych na dane wydarzenie?

Nie, należy skontaktować się bezpośrednio z organizatorem imprezy.

Mam problem z biletami, czy biuro prasowe może mi pomóc?

Zespół prasowy nie zajmuje się pytaniami dotyczącymi biletów. Prosimy o kontakt z lokalnym działem obsługi klienta, który będzie w stanie udzielić pomocy.

Czy Ticketmaster może zapewnić mi dostęp mediów do wydarzenia?

Nie, należy skontaktować się bezpośrednio z organizatorem imprezy.

Kontakty z mediami

Azja i Pacyfik

Ameryka Łacińska

Ameryka Północna