Z przyjemnością informujemy, że GKS Tychy wybrało Ticketmaster jako oficjalnego dystrybutora biletów.

GKS Tychy umożliwi swoim kibicom zakup biletów indywidualnych oraz karnetów na wszystkie mecze ich drużyny w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligii w sezonie 2020/2021. Obecny Mistrz Polski, rozgrywający spotkania na Stadionie Zimowym w Tychach, wykorzysta innowacyjne funkcje oferowane przez naszą platformę, takie jak:

– bilety imienne

– nowoczesna aplikacja do raportowania tm1 Reports

– narzędzie kasowe tm1 Flex

Prezes Zarządu Spółki Tyski Sport, Pan Krzysztof Woźniak, stwierdził:

„Ticketmaster dostarczy zespołowi wyspecjalizowaną technologię sprzedaży biletów, dzięki której kibice będą mogli bezpiecznie kupować bilety indywidualne oraz karnety na mecze. Kibice mogą otrzymywać bilety cyfrowe, dzięki czemu proces zakupu biletów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.”

Komentując nową współpracę, Tomasz Ładoś, odpowiedzialny za Sport Business Development w Ticketmaster Poland, powiedział: „Bardzo cieszymy się ze współpracy z klubem GKS Tychy i jesteśmy przekonani, iż  kibice będą zadowoleni z szeregu naszych innowacji. Pięciokrotny Mistrz Polski w hokeju na lodzie będzie miał do dyspozycji nasze ogromne, międzynarodowe doświadczenie, budowane na sprzedaży biletów na mecze rozgrywek NBA, NHL, La Liga, Premier League, Bundesligi, czy US Open. Witamy GKS Tychy w rodzinie Ticketmaster i życzymy powodzenia w nowym sezonie!