Promujemy wydarzenia przy pomocy inteligentnego marketingu

Docieraj do większej liczby fanów, wykorzystując nasze bazy danych i nowoczesne technologie. Naszym celem jest wyprzedanie Twojego wydarzenia.

Nasze dane

Skorzystaj z naszej międzynarodowej bazy fanów wydarzeń na żywo, po naszej stronie zostaw zapewnienie zasad prywatności i zgód marketingowych

Reklamy

Wyświetlamy naszym fanom reklamy tylko tych wydarzeń, które polubią. Oferujemy unikalne, zautomatyzowane reklamy, które skłaniają odbiorcę do zakupu.

Zaprezentuj swoje wydarzenia przed odpowiednimi odbiorcami. Korzystamy z automatyzacji w czasie rzeczywistym, predykcyjnej inteligencji i personalizacji, aby znaleźć idealnych odbiorców. 

Zasięg

Analiza danych nigdy nie była tak prosta. Nasi eksperci dysponują specjalistyczną wiedzą do tworzenia algorytmów i korzystania ze zbiorów danych w celu zwiększenia zasięgu Twojego wydarzenia.

Tworzenie treści

Przy pomocy bloga, mediów społecznościowych czy strony www sprawimy aby o Twoim wydarzeniu dowiedziało się jak największa liczba osób! Tworzymy treści, których potrzebujesz, aby zachwycić tłumy.

 

Twoje dane

Łatwe udostępnianie danych, oznaczanie stron do śledzenia kampanii i eksportowanie raportów, gdy ich potrzebujesz. Rozumiemy, że dane są kluczowe dla rozwoju Twojej firmy.

Bezpieczeństwo

Możesz być spokojny o przechowywanie danych. Zajmiemy się tym za Ciebie, a także tematem prywatności, zgodami marketingowymi oraz zabezpieczeniem.

Chcesz dotrzeć do większej liczby fanów?