Bilety mobilne

Przyszłość sprzedaży biletów już nadeszła. Dotrzyj do jak największej liczby fanów na całym świecie i zapewnij im łatwy dostęp do biletów na upragnione wydarzenia.

Ticket Transfer

Elastyczne bilety

Fani mogą szybko i łatwo przesłać swoje bilety. Koniec z czekaniem, aż wszyscy się pojawią na miejscu.

Przesyłanie biletów znajomym i rodzinie jest bezpłatne, a nowi posiadacze biletów mogą wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, zwiększając zasięg. A kiedy będziesz wiedzieć więcej o fanach uczestniczących w Twoim wydarzeniu możesz wykorzystać to dla innych swoich eventów.

Dzięki temu, że każdy fan ma swój własny bilet, łatwiej jest wdrożyć bezdotykowe wejście i stworzyć dokładniejszy program śledzenia kontaktów.

Jak to działa?

1. Właściciel biletu wybiera wydarzenie na swoim koncie i klika „Transferuj”.

2. Wybiera bilety, które chce przesłać i podają imię, nazwisko, adres email oraz wiadomość do odbiorcy.

3. Odbiorca otrzyma wiadomość email z zaproszeniem do zaakceptowania transferu. Może zalogować się lub utworzyć nowe konto Ticketmaster, aby  zaakcptować orzymanie biletów.

4. Bilety są teraz dostępne na koncie odbiorcy i oznaczone jako „przetransferowane” na koncie kupującego.

Bezpieczeństwo

Dzięki większej liczbie fanów posiadających własny indywidualny bilet możesz w dowolnym momencie dowiedzieć się, kto jest na miejscu.

Zapewnienie bezpieczeństwa fanom i personelowi podczas pandemii COVID-19 jest najwyższym priorytetem. Cyfrowe bilety umożliwiają wejście bezkontaktowe, utrzymując fanów i personel obiektu w bezpiecznej odległości.

W razie potrzeby, bilety mobilne i ich transfer mogą pomóc w śledzeniu rozrzestrzeniania się COVID-19.

Większa moc marketingowa

Dzięki Ticket Transfer możesz poznać bliżej fanów swoich wydarzeń. Każdy odbiorca biletu może wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości od Ciebie, zwiększając zasięg marketingowy na następne Twoje wydarzenie. 

Będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoich odbiorcach, a dzięki naszym technologiom marketing będzie dopasowany do preferencji fanów.

Chcesz dowiedzić się więcej o biletach mobilnych?